Adamed dla Seniora na Targach Seniora w Krakowie

Adamed dla Seniora na Targach Seniora w Krakowie

W tegorocznych, pierwszych Targach Seniora w Krakowie aktywnie uczestniczyła Grupa Adamed. Wydarzenie miało miejsce 6 i 7 października br. w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO w Krakowie.

Na seniorów czekał cały wachlarz atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Poza strefą wystawienniczą, w której swoje stoisko miał Adamed dla Seniora w ofercie dla uczestników znalazły się: pokaz mody „Senior i Moda”, występy zespołów wokalnych, w tym chóru gospel i grup teatralnych oraz zajęcia gimnastyczne. Zainteresowani mogli spotkać się również z gośćmi specjalnymi, takimi jak: Anna Dymna, która opowiedziała o swojej działalności w Fundacji Mimo Wszystko oraz ojcem Leonem Knabitem - cenionym duszpasterzem, autorem wielu książek, artykułów i felietonów.

W strefie Adamed dla Seniora uczestnicy po raz kolejny mogli skorzystać z bezpłatnych badań neurologicznych oraz zasięgnąć porad lekarza specjalisty. Dla odwiedzających przygotowana została również specjalna strefa informacyjna, w której mogli dowiedzieć się jak przebiega proces jaskry oraz jak ważne w skutecznym leczeniu tej choroby jest jej wczesne wykrycie i systematyczne przyjmowanie leków. Dzięki aplikacji Glaucart przygotowanej w technologii wirtualnej rzeczywistości, użytkownicy przenosili się do fikcyjnego świata. Przez dwa dni zainteresowani mogli również wziąć udział w konkursie na twarz Adamed dla Seniora.  

Udział w Targach Seniorów to kolejne wydarzenie dla osób 60+, w które włączyła się Grupa Adamed. Niedawno ogłoszone zostały również wyniki konkursu „Adamed dla Senior”, w którym trzy zwycięskie organizacje: IFMSA - Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny w Warszawie, Dom Kultury w Kętach, Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym otrzymają 10 tys. złotych na realizacje zgłoszonych projektów. Celem działań prowadzonych przez Grupę Adamed jest aktywizacja seniorów oraz wzmocnienie udziału osób starszych w życiu lokalnych społeczności.

Załączniki

Pobierz wszystkie

Targi Seniora 3.JPG

grafika | 1,75 MB

Pobierz
Targi Seniora 2.JPG

grafika | 1,81 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Adamed z nagrodą PAIH za ekspansję zagraniczną

temu

Adamed otrzymał nagrodę Polskiej Agencji Handlu i Inwestycji (PAIH) w kategorii Ekspansja zagraniczna. Doceniono konsekwentne wzmacnianie przez Adamed pozycji na rynkach zagranicznych oraz obecność produktów na 6 kontynentach, a w szczególności inwestycję firmy w Wietnamie.  
Adamed wśród najbardziej inspirujących firm w Europie według London Stock Exchange

temu

Adamed, polska firma farmaceutyczno-biotechnologiczna, została wyróżniona w prestiżowym raporcie „1000 Companies to Inspire Europe” przygotowanym przez London Stock Exchange. Raport wskazuje rozwijające się oraz najbardziej dynamiczne małe i średnie przedsiębiorstwa w  Europie, o wysokim znaczeniu dla przyszłego wzrostu gospodarczego, innowacji i tworzenia miejsc pracy.
Jak polskie przedsiębiorstwa współpracują ze środowiskiem naukowym. Nowatorskie na skalę europejską studia na Uniwersytecie Jagiellońskim.

temu

Współpraca środowisk akademickich z największymi i najbardziej innowacyjnymi polskimi firmami farmaceutycznymi jest szansą na dostarczenie sektorowi farmaceutyczno-biotechnologicznemu wysokiej jakości specjalistów. Ich umiejętności będą spójne z aktualnym zapotrzebowanie
Kolejna inwestycja Grupy Adamed w działalność badawczo-rozwojową

temu

18 kwietnia br. odbyło się otwarcie kolejnej inwestycji Grupy Adamed w rozwój obszaru R&D, będącej istotnym etapem pomiędzy działalnością naukową i produkcją. Obszar Pilotażowej Produkcji R&D (Pilot Plant) umożliwia prowadzenie efektywnych prac badawczo-rozwojowych nad produktami leczniczymi Grupy Adamed. Pilot Plant powstał, by szybciej i precyzyjniej odpowiadać na potrzeby pacjentów oraz wyzwania współczesnej medycyny, a w konsekwencji poprawiać bezpieczeństwo lekowe w Polsce.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.