Adamed dla Seniora partnerem na IV Paradzie Seniorów „Dojrzali Wspaniali”

Adamed dla Seniora partnerem na IV Paradzie Seniorów „Dojrzali Wspaniali”

W sobotę 2 września 2017 r. odbyła się kolejna już edycja Parady Seniorów pod hasłem „Siła Wieku Człowieku”. Grupa Adamed została partnerem strategicznym imprezy. O godzinie 12:00 z Ronda Charles'a de Gaulle'a w Warszawie wyruszyło około 12 tys. osób, którzy Nowym Światem i Krakowskim Przedmieściem przeszli na teren Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie odbył się "Piknik Pokoleń".

Przemarsz był manifestacją solidarności międzypokoleniowej i siły drzemiącej w społeczności osób 60+. Celem wydarzenia było zainspirowanie innych, nieaktywnych jeszcze seniorów do aktywnego uczestnictwa w tego typu przedsięwzięciach. Mimo deszczowej pogody tysiące uczestników skorzystało z bezpłatnych badań neurologicznych, oferowanych na stoisku Adamed dla Seniora. Seniorzy chętnie brali udział w zorganizowanych aktywnościach oraz konkursie ze specjalnymi nagrodami. Przez cały dzień przedstawiciele medyczni Grupy Adamed udzielali informacji na temat produktów przeznaczonych dla osób starszych, w tym o nowym kompleksie witaminowym pod nazwą Geriamoc - zawierającym żeń-szeń, witaminy i składniki mineralne, które pomagają w utrzymaniu wydolności fizycznej i wspierają prawidłowe funkcjonowanie organizmu seniora.

Ideą Parady Seniorów było stworzenie wydarzenia dedykowanego osobom starszym oraz zapewnienie atrakcji zgodnych z ich potrzebami i oczekiwaniami. Wśród zaproponowanych aktywności znalazły się koncert zespołu „Tercet Egzotyczny”, międzypokoleniowa potańcówka z DJ Wiką oraz panele dyskusyjne pod hasłem „Odważ się na zmiany”, które poprowadzili m.in. Beata Pawlikowska, Krystyna Mazurówna, Konrad Gaca, Hanna Bakuła i Zbigniew Łuczyński. Dodatkowo na uczestników czekała strefa warsztatowa, tam można było wziąć udział w zajęciach: teatru ulicznego, poprowadzonych przez Marka Kowalskiego z Teatru Akt, jogi śmiechu oraz Mehendi, czyli sztuki zdobienia ciała henną.

Grupa Adamed z myślą o seniorach realizuje wiele działań. Jednym z nich jest konkurs „Adamed dla Seniora”, którego wyniki ogłoszone zostaną już 20 września. Każda ze zwycięskich organizacji może liczyć na 10 tysięcy zł wsparcia. O finansowe granty mogły ubiegać się realizowane lub planowane inicjatywy, których celem jest wzmocnienie uczestnictwa osób starszych w życiu lokalnych społeczności oraz aktywizacja seniorów. Zgłoszenia – maksymalnie trzy od jednej instytucji – przyjmowane były od stycznia 2017 roku.

IMG_5530.jpg
Załączniki

Pobierz wszystkie

fot. FUNDACJA ZACZYN_Magda Starowieyska_Darek Golik.jpg

grafika | 2 MB

Pobierz
fot. FUNDACJA ZACZYN_Magda Starowieyska_Darek Golik (3).jpg

grafika | 5,97 MB

Pobierz
fot. FUNDACJA ZACZYN_Magda Starowieyska_Darek Golik (2).jpg

grafika | 2,37 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Adamed z nagrodą PAIH za ekspansję zagraniczną

temu

Adamed otrzymał nagrodę Polskiej Agencji Handlu i Inwestycji (PAIH) w kategorii Ekspansja zagraniczna. Doceniono konsekwentne wzmacnianie przez Adamed pozycji na rynkach zagranicznych oraz obecność produktów na 6 kontynentach, a w szczególności inwestycję firmy w Wietnamie.  
Adamed wśród najbardziej inspirujących firm w Europie według London Stock Exchange

temu

Adamed, polska firma farmaceutyczno-biotechnologiczna, została wyróżniona w prestiżowym raporcie „1000 Companies to Inspire Europe” przygotowanym przez London Stock Exchange. Raport wskazuje rozwijające się oraz najbardziej dynamiczne małe i średnie przedsiębiorstwa w  Europie, o wysokim znaczeniu dla przyszłego wzrostu gospodarczego, innowacji i tworzenia miejsc pracy.
Jak polskie przedsiębiorstwa współpracują ze środowiskiem naukowym. Nowatorskie na skalę europejską studia na Uniwersytecie Jagiellońskim.

temu

Współpraca środowisk akademickich z największymi i najbardziej innowacyjnymi polskimi firmami farmaceutycznymi jest szansą na dostarczenie sektorowi farmaceutyczno-biotechnologicznemu wysokiej jakości specjalistów. Ich umiejętności będą spójne z aktualnym zapotrzebowanie
Kolejna inwestycja Grupy Adamed w działalność badawczo-rozwojową

temu

18 kwietnia br. odbyło się otwarcie kolejnej inwestycji Grupy Adamed w rozwój obszaru R&D, będącej istotnym etapem pomiędzy działalnością naukową i produkcją. Obszar Pilotażowej Produkcji R&D (Pilot Plant) umożliwia prowadzenie efektywnych prac badawczo-rozwojowych nad produktami leczniczymi Grupy Adamed. Pilot Plant powstał, by szybciej i precyzyjniej odpowiadać na potrzeby pacjentów oraz wyzwania współczesnej medycyny, a w konsekwencji poprawiać bezpieczeństwo lekowe w Polsce.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.