Grupa Adamed na Dniu Warszawskich UTW na Torze Służewiec

Grupa Adamed na Dniu Warszawskich UTW na Torze Służewiec

Opublikowany

W sobotę 17 czerwca br. na Torze Służewiec w Warszawie odbyła się już VIII edycja Dnia Warszawskich Uniwersytetów Trzeciego Wieku. Grupa Adamed będąca od roku partnerem strategicznym Ogólnopolskiego Porozumienia Uniwersytetów Trzeciego Wieku oraz aktywnie działająca na rzecz Seniorów, po raz drugi uczestniczyła w wydarzeniu i przygotowała specjalne stoisko  im dedykowane.

W ramach tegorocznej edycji Dnia Warszawskich Uniwersytetów Trzeciego Wieku na stoisku Grupy Adamed czekały trzy strefy tematyczne. Pierwszą z nich była strefa konkursowa, gdzie można było uzyskać szczegółowe informacje o konkursie Adamed dla Seniora oraz zgłosić do niego projekt mający na celu aktywizację osób starszych. Na miejscu można było dodatkowo wygrać 3 zestawy upominków od Grupy Adamed. W kolejnej strefie przedstawiciel Grupy Adamed informował o działalności firmy oraz  produktach, w tym o nowym suplemencie diety Geriamoc - zawierającym żeń-szeń, witaminy i składniki mineralne, które pomagają w utrzymaniu wydolności fizycznej. Najwięcej zainteresowanych przyciągnęła strefa bezpłatnych badań: spirometrycznych oraz ciśnienia.

DSC_1128.JPG

Dzień Uniwersytetów Trzeciego Wieku to unikalna impreza o charakterze integracyjnym, gromadząca co roku kilka tysięcy Seniorów z warszawy i okolic, którzy razem świętują zakończenie roku akademickiego. Nieodłącznym elementem wydarzenia jest konkurs kapeluszy oraz gonitwa o Puchar UTW.  Jak co roku nie mogło zabraknąć gwiazdy specjalnej, tym razem uczestnicy mogli posłuchać koncertu Hanny Banaszak. Organizatorami Dnia Warszawskich UTW na Torze Służewiec jest Fundacja Ogólnopolskie Porozumienie UTW - największa organizacja przedstawicielska UTW w Polsce skupiająca ponad 30 000 słuchaczy. Patronat nad imprezą objął Parlamentarny Zespół ds. Uniwersytetów Trzeciego Wieku. Grupa Adamed jako partner strategiczny Fundacji Ogólnopolskiego Porozumienia UTW już po raz drugi uczestniczyła w wydarzeniu. W ramach wspólnych działań do tej pory zorganizowano również liczne wykłady dla studentów UTW, w tym z przedstawicielami Grupy Adamed – Joanną Ścisłowską i Justyną Grzechocińską, Doradcami Medycznymi oraz prof. Bolesławem Samolińskim i dr n. med. Ewą Jagielińską-Kalinowską.

DSC_1156.JPG
DSC_1186.JPG

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Grupa Adamed_Relacja UTW (5).JPG

grafika | 8,81 MB

Pobierz
Grupa Adamed_Relacja UTW (4).JPG

grafika | 9,07 MB

Pobierz
Grupa Adamed_Relacja UTW (3).JPG

grafika | 12 MB

Pobierz
Grupa Adamed_Relacja UTW (2).JPG

grafika | 10,6 MB

Pobierz
Grupa Adamed_Relacja UTW.JPG

grafika | 7,86 MB

Pobierz
Grupa Adamed _Relacja UTW.docx

docx | 105 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Kolejna inwestycja Grupy Adamed w działalność badawczo-rozwojową

temu

18 kwietnia br. odbyło się otwarcie kolejnej inwestycji Grupy Adamed w rozwój obszaru R&D, będącej istotnym etapem pomiędzy działalnością naukową i produkcją. Obszar Pilotażowej Produkcji R&D (Pilot Plant) umożliwia prowadzenie efektywnych prac badawczo-rozwojowych nad produktami leczniczymi Grupy Adamed. Pilot Plant powstał, by szybciej i precyzyjniej odpowiadać na potrzeby pacjentów oraz wyzwania współczesnej medycyny, a w konsekwencji poprawiać bezpieczeństwo lekowe w Polsce.
Społeczna odpowiedzialność Grupy Adamed na 7. Targach CSR

temu

Wspieranie polskiej innowacyjnej myśli naukowej i działalność na rzecz społeczeństwa to fundamenty misji Grupy Adamed oraz powołanej przez nią Fundacji. Flagowe projekty z zakresu społecznej odpowiedzialności, Adamed dla Seniora oraz ADAMED SmartUP, zaprezentowane zostały na najważniejszym branżowym wydarzeniu – 7. Targach CSR. Grupa Adamed ponownie została doceniona – aż siedem projektów zostało wyróżnionych publikacją w Raporcie Dobrych Praktyk.
Startuje nabór do 4. edycji programu MIT Enterprise Forum Poland. Nowe ścieżki branżowe, nowe szanse dla startupów!

temu

8 stycznia br. rozpoczął się nabór do 4. edycji jednego z największych w Polsce programów akceleracyjnych – MIT Enterprise Forum Poland. Celem projektu jest przyspieszenie rozwoju młodych, innowacyjnych firm technologicznych poprzez połączenie ich potencjału z wiedzą, doświadczeniem oraz zasobami wiodących polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw, w tym spółek Skarbu Państwa. Do programu można aplikować do końca lutego za pośrednictwem strony internetowej mitefpoland.org.
Nagroda dla Grupy Adamed za działalność międzynarodową

temu

5 grudnia br. podczas uroczystej gali ogłoszono laureatów 6. edycji konkursu „Polska Firma – Międzynarodowy Czempion”, organizowanego przez PwC oraz Puls Biznesu pod patronatem Ministerstwa Rozwoju oraz Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Grupa Adamed otrzymała nagrodę specjalną za promocję polskiej marki za granicą, którą odebrała Katarzyna Dubno - Dyrektor Działu Relacji Zewnętrznych i Ekonomiki Zdrowia Grupy Adamed.