Grupa Adamed na Dniu Warszawskich UTW na Torze Służewiec

Grupa Adamed na Dniu Warszawskich UTW na Torze Służewiec

W sobotę 17 czerwca br. na Torze Służewiec w Warszawie odbyła się już VIII edycja Dnia Warszawskich Uniwersytetów Trzeciego Wieku. Grupa Adamed będąca od roku partnerem strategicznym Ogólnopolskiego Porozumienia Uniwersytetów Trzeciego Wieku oraz aktywnie działająca na rzecz Seniorów, po raz drugi uczestniczyła w wydarzeniu i przygotowała specjalne stoisko  im dedykowane.

W ramach tegorocznej edycji Dnia Warszawskich Uniwersytetów Trzeciego Wieku na stoisku Grupy Adamed czekały trzy strefy tematyczne. Pierwszą z nich była strefa konkursowa, gdzie można było uzyskać szczegółowe informacje o konkursie Adamed dla Seniora oraz zgłosić do niego projekt mający na celu aktywizację osób starszych. Na miejscu można było dodatkowo wygrać 3 zestawy upominków od Grupy Adamed. W kolejnej strefie przedstawiciel Grupy Adamed informował o działalności firmy oraz  produktach, w tym o nowym suplemencie diety Geriamoc - zawierającym żeń-szeń, witaminy i składniki mineralne, które pomagają w utrzymaniu wydolności fizycznej. Najwięcej zainteresowanych przyciągnęła strefa bezpłatnych badań: spirometrycznych oraz ciśnienia.

DSC_1128.JPG

Dzień Uniwersytetów Trzeciego Wieku to unikalna impreza o charakterze integracyjnym, gromadząca co roku kilka tysięcy Seniorów z warszawy i okolic, którzy razem świętują zakończenie roku akademickiego. Nieodłącznym elementem wydarzenia jest konkurs kapeluszy oraz gonitwa o Puchar UTW.  Jak co roku nie mogło zabraknąć gwiazdy specjalnej, tym razem uczestnicy mogli posłuchać koncertu Hanny Banaszak. Organizatorami Dnia Warszawskich UTW na Torze Służewiec jest Fundacja Ogólnopolskie Porozumienie UTW - największa organizacja przedstawicielska UTW w Polsce skupiająca ponad 30 000 słuchaczy. Patronat nad imprezą objął Parlamentarny Zespół ds. Uniwersytetów Trzeciego Wieku. Grupa Adamed jako partner strategiczny Fundacji Ogólnopolskiego Porozumienia UTW już po raz drugi uczestniczyła w wydarzeniu. W ramach wspólnych działań do tej pory zorganizowano również liczne wykłady dla studentów UTW, w tym z przedstawicielami Grupy Adamed – Joanną Ścisłowską i Justyną Grzechocińską, Doradcami Medycznymi oraz prof. Bolesławem Samolińskim i dr n. med. Ewą Jagielińską-Kalinowską.

DSC_1156.JPG
DSC_1186.JPG
Załączniki

Pobierz wszystkie

Grupa Adamed_Relacja UTW (5).JPG

grafika | 8,81 MB

Pobierz
Grupa Adamed_Relacja UTW (4).JPG

grafika | 9,07 MB

Pobierz
Grupa Adamed_Relacja UTW (3).JPG

grafika | 12 MB

Pobierz
Grupa Adamed_Relacja UTW (2).JPG

grafika | 10,6 MB

Pobierz
Grupa Adamed_Relacja UTW.JPG

grafika | 7,86 MB

Pobierz
Grupa Adamed _Relacja UTW.docx

docx | 105 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Adamed z nagrodą PAIH za ekspansję zagraniczną

temu

Adamed otrzymał nagrodę Polskiej Agencji Handlu i Inwestycji (PAIH) w kategorii Ekspansja zagraniczna. Doceniono konsekwentne wzmacnianie przez Adamed pozycji na rynkach zagranicznych oraz obecność produktów na 6 kontynentach, a w szczególności inwestycję firmy w Wietnamie.  
Adamed wśród najbardziej inspirujących firm w Europie według London Stock Exchange

temu

Adamed, polska firma farmaceutyczno-biotechnologiczna, została wyróżniona w prestiżowym raporcie „1000 Companies to Inspire Europe” przygotowanym przez London Stock Exchange. Raport wskazuje rozwijające się oraz najbardziej dynamiczne małe i średnie przedsiębiorstwa w  Europie, o wysokim znaczeniu dla przyszłego wzrostu gospodarczego, innowacji i tworzenia miejsc pracy.
Jak polskie przedsiębiorstwa współpracują ze środowiskiem naukowym. Nowatorskie na skalę europejską studia na Uniwersytecie Jagiellońskim.

temu

Współpraca środowisk akademickich z największymi i najbardziej innowacyjnymi polskimi firmami farmaceutycznymi jest szansą na dostarczenie sektorowi farmaceutyczno-biotechnologicznemu wysokiej jakości specjalistów. Ich umiejętności będą spójne z aktualnym zapotrzebowanie
Kolejna inwestycja Grupy Adamed w działalność badawczo-rozwojową

temu

18 kwietnia br. odbyło się otwarcie kolejnej inwestycji Grupy Adamed w rozwój obszaru R&D, będącej istotnym etapem pomiędzy działalnością naukową i produkcją. Obszar Pilotażowej Produkcji R&D (Pilot Plant) umożliwia prowadzenie efektywnych prac badawczo-rozwojowych nad produktami leczniczymi Grupy Adamed. Pilot Plant powstał, by szybciej i precyzyjniej odpowiadać na potrzeby pacjentów oraz wyzwania współczesnej medycyny, a w konsekwencji poprawiać bezpieczeństwo lekowe w Polsce.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.