Grupa Adamed mecenasem „Babiego Lata” 2017

Grupa Adamed mecenasem „Babiego Lata” 2017

W sobotę 10 czerwca br. odbył się 18. Ogólnopolski Przegląd Twórczości Artystycznej Seniorów „Babie Lato” 2017, którego mecenasem została Grupa Adamed. Udział w nim wzięli Członkowie Uniwersytetów Trzeciego Wieku, Klubów Seniora, Kół Zainteresowań rękodzieła artystycznego i ludowego oraz indywidualni artyści. Celem Przeglądu było zaprezentowanie dorobku rękodzieła artystycznego oraz wymiana doświadczeń Seniorów z ludźmi młodego pokolenia.

Coroczny Przegląd obfitował w wiele wydarzeń angażujących społeczność Bydgoszczy. Wydarzeniu towarzyszyły występy chórów oraz kabaretów. W trakcie można było skosztować wyrobów regionalnych, skorzystać z bezpłatnych badań oraz zobaczyć pokazy ratownictwa medycznego. Dla uczestników pasjonujących się historią organizatorzy przewidzieli również dodatkową atrakcję w postaci spaceru po mieście wraz z przewodnikiem. Podczas tegorocznej edycji po raz pierwszy wręczono Grand Prix im. Edwarda Witkowskiego – pomysłodawcy nazwy „Babie Lato”. Wręczona została również nagroda specjalna Wojewody Kujawsko-Pomorskiego.

Grupa Adamed angażując się w działania na rzecz Seniorów została mecenasem tegorocznej edycji Przeglądu. Uczestnicy mieli szansę poznać szczegóły konkursu Adamed dla Seniora, do którego zgłoszenia przyjmowane są do 23. czerwca br. Zainteresowani otrzymali formularze zgłoszeniowe, dzięki którym mogą zgłosić swój projekt, mający na celu aktywizację osób starszych. Konkurs ma charakter ogólnopolski i przeznaczony jest dla podmiotów podejmujących działania na rzecz Seniorów. Jury konkursowe wyselekcjonuje trzech laureatów, którzy otrzymają dofinansowanie na realizację swoich działań w kwocie po 10 000 zł każda.

Załączniki

Pobierz wszystkie

Grupa Adamed_Babie Lato (2).jpg

grafika | 72 KB

Pobierz
Grupa Adamed _Babie Lato 2017.docx

docx | 102 KB

Pobierz
Grupa Adamed_Babie Lato.jpg

grafika | 98,2 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Adamed z nagrodą PAIH za ekspansję zagraniczną

temu

Adamed otrzymał nagrodę Polskiej Agencji Handlu i Inwestycji (PAIH) w kategorii Ekspansja zagraniczna. Doceniono konsekwentne wzmacnianie przez Adamed pozycji na rynkach zagranicznych oraz obecność produktów na 6 kontynentach, a w szczególności inwestycję firmy w Wietnamie.  
Adamed wśród najbardziej inspirujących firm w Europie według London Stock Exchange

temu

Adamed, polska firma farmaceutyczno-biotechnologiczna, została wyróżniona w prestiżowym raporcie „1000 Companies to Inspire Europe” przygotowanym przez London Stock Exchange. Raport wskazuje rozwijające się oraz najbardziej dynamiczne małe i średnie przedsiębiorstwa w  Europie, o wysokim znaczeniu dla przyszłego wzrostu gospodarczego, innowacji i tworzenia miejsc pracy.
Jak polskie przedsiębiorstwa współpracują ze środowiskiem naukowym. Nowatorskie na skalę europejską studia na Uniwersytecie Jagiellońskim.

temu

Współpraca środowisk akademickich z największymi i najbardziej innowacyjnymi polskimi firmami farmaceutycznymi jest szansą na dostarczenie sektorowi farmaceutyczno-biotechnologicznemu wysokiej jakości specjalistów. Ich umiejętności będą spójne z aktualnym zapotrzebowanie
Kolejna inwestycja Grupy Adamed w działalność badawczo-rozwojową

temu

18 kwietnia br. odbyło się otwarcie kolejnej inwestycji Grupy Adamed w rozwój obszaru R&D, będącej istotnym etapem pomiędzy działalnością naukową i produkcją. Obszar Pilotażowej Produkcji R&D (Pilot Plant) umożliwia prowadzenie efektywnych prac badawczo-rozwojowych nad produktami leczniczymi Grupy Adamed. Pilot Plant powstał, by szybciej i precyzyjniej odpowiadać na potrzeby pacjentów oraz wyzwania współczesnej medycyny, a w konsekwencji poprawiać bezpieczeństwo lekowe w Polsce.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.