Grupa Adamed partnerem Konferencji MedTrends

Grupa Adamed partnerem Konferencji MedTrends

Dobiegła końca międzynarodowa konferencja „MedTrends 2017 – Europejskie Forum Nowoczesnej Ochrony Zdrowia”. W Zabrzu 16 i 17 maja spotkali się czołowi eksperci z dziedziny kardiologii, kardiochirurgii, onkologii, hematologii, neurologii i genetyki. Partnerem wydarzenia była Grupa Adamed.

Konferencja MedTrends to miejsce spotkań dla ludzi świata medycyny z Polski i innych europejskich krajów. Służy wymianie wiedzy i doświadczeń między sektorami nauki, medycyny i nowych technologii.

Wydarzenie przyjęło formułę serii warsztatów. Dwa z nich odbyły się pod merytorycznym patronatem Grupy Adamed. Podczas otwierających konferencję warsztatów uczestnicy poznali skuteczne metody wsparcia medycznych startupów – m.in. program MITEF rozwijający unikalne technologie i przyspieszający komercjalizację przygotowywanych przez startupy rozwiązań, w którym partnerem Ścieżki Zdrowie jest Grupa Adamed.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie organizatora www.medtrends.pl i na www.facebook.com/ForumMedTrends/.

Załączniki

Pobierz wszystkie

Grupa Adamed_MedTrends.docx

docx | 182 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Adamed z nagrodą PAIH za ekspansję zagraniczną

temu

Adamed otrzymał nagrodę Polskiej Agencji Handlu i Inwestycji (PAIH) w kategorii Ekspansja zagraniczna. Doceniono konsekwentne wzmacnianie przez Adamed pozycji na rynkach zagranicznych oraz obecność produktów na 6 kontynentach, a w szczególności inwestycję firmy w Wietnamie.  
Adamed wśród najbardziej inspirujących firm w Europie według London Stock Exchange

temu

Adamed, polska firma farmaceutyczno-biotechnologiczna, została wyróżniona w prestiżowym raporcie „1000 Companies to Inspire Europe” przygotowanym przez London Stock Exchange. Raport wskazuje rozwijające się oraz najbardziej dynamiczne małe i średnie przedsiębiorstwa w  Europie, o wysokim znaczeniu dla przyszłego wzrostu gospodarczego, innowacji i tworzenia miejsc pracy.
Jak polskie przedsiębiorstwa współpracują ze środowiskiem naukowym. Nowatorskie na skalę europejską studia na Uniwersytecie Jagiellońskim.

temu

Współpraca środowisk akademickich z największymi i najbardziej innowacyjnymi polskimi firmami farmaceutycznymi jest szansą na dostarczenie sektorowi farmaceutyczno-biotechnologicznemu wysokiej jakości specjalistów. Ich umiejętności będą spójne z aktualnym zapotrzebowanie
Kolejna inwestycja Grupy Adamed w działalność badawczo-rozwojową

temu

18 kwietnia br. odbyło się otwarcie kolejnej inwestycji Grupy Adamed w rozwój obszaru R&D, będącej istotnym etapem pomiędzy działalnością naukową i produkcją. Obszar Pilotażowej Produkcji R&D (Pilot Plant) umożliwia prowadzenie efektywnych prac badawczo-rozwojowych nad produktami leczniczymi Grupy Adamed. Pilot Plant powstał, by szybciej i precyzyjniej odpowiadać na potrzeby pacjentów oraz wyzwania współczesnej medycyny, a w konsekwencji poprawiać bezpieczeństwo lekowe w Polsce.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.