Grupa Adamed partnerem konferencji Impact’17

Grupa Adamed partnerem konferencji Impact’17

Kilka tysięcy osób ze świata biznesu, nowych technologii, polityki i nauki spotkało się w Krakowie między 31 maja a 1 czerwca br. podczas Impact’17 - największego w Europie Środkowej wydarzenia poświęconego innowacjom. Partnerem imprezy była Grupa Adamed.

Tematami wiodącymi dwudniowego spotkania były nowe technologie i innowacje w gospodarce. Wykłady i prezentacje ponad 300 prelegentów skupiały się na gospodarce przyszłości, sposobach wdrożenia nowych idei biznesowych, czy łączeniu technologicznego know-how z najlepszymi praktykami biznesowymi.

Popularnością wśród uczestników cieszyły się również mniej formalne spotkania organizowane przez partnerów Impact’17. Marcin Szczeciński, Investment Manager w Grupie Adamed, uczestniczył w zaaranżowanym przez Fundację Startup Poland spotkaniu przedstawicieli biznesu z twórcami startupów. Podczas krótkich rozmów prowadzonych w formule "speed dating" twórcy nowatorskich projektów mieli szansę na zaprezentowanie swoich projektów przedstawicielowi Grupy Adamed.

Grupa Adamed – jeden z liderów polskiej innowacji – od lat wspiera rodzime startupy, dzieląc się zdobytym przez lata doświadczeniem i wiedzą. Firma aktywnie działa m.in. w programie MITEF Poland, w którym młodzi innowacyjni przedsiębiorcy zdobywają know-how niezbędny, by ich projekty nabrały realnych biznesowych kształtów.

Więcej informacji o konferencji Impact’17 znajduje się na stronie www.impactcee.com.

Grupa Adamed partnerem konferencji Impact 2.jpg
Grupa Adamed partnerem konferencji Impact (6).jpg
Grupa Adamed partnerem konferencji Impact.jpg
Załączniki

Pobierz wszystkie

Grupa Adamed_Impact17.jpg

grafika | 215 KB

Pobierz
Grupa Adamed _Impact17 (3).jpg

grafika | 298 KB

Pobierz
Grupa Adamed _Impact17.jpg

grafika | 323 KB

Pobierz
Grupa_Adamed_Impact17.docx

docx | 174 KB

Pobierz
Grupa Adamed _Impact17 (2).jpg

grafika | 1,05 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Adamed z nagrodą PAIH za ekspansję zagraniczną

temu

Adamed otrzymał nagrodę Polskiej Agencji Handlu i Inwestycji (PAIH) w kategorii Ekspansja zagraniczna. Doceniono konsekwentne wzmacnianie przez Adamed pozycji na rynkach zagranicznych oraz obecność produktów na 6 kontynentach, a w szczególności inwestycję firmy w Wietnamie.  
Adamed wśród najbardziej inspirujących firm w Europie według London Stock Exchange

temu

Adamed, polska firma farmaceutyczno-biotechnologiczna, została wyróżniona w prestiżowym raporcie „1000 Companies to Inspire Europe” przygotowanym przez London Stock Exchange. Raport wskazuje rozwijające się oraz najbardziej dynamiczne małe i średnie przedsiębiorstwa w  Europie, o wysokim znaczeniu dla przyszłego wzrostu gospodarczego, innowacji i tworzenia miejsc pracy.
Jak polskie przedsiębiorstwa współpracują ze środowiskiem naukowym. Nowatorskie na skalę europejską studia na Uniwersytecie Jagiellońskim.

temu

Współpraca środowisk akademickich z największymi i najbardziej innowacyjnymi polskimi firmami farmaceutycznymi jest szansą na dostarczenie sektorowi farmaceutyczno-biotechnologicznemu wysokiej jakości specjalistów. Ich umiejętności będą spójne z aktualnym zapotrzebowanie
Kolejna inwestycja Grupy Adamed w działalność badawczo-rozwojową

temu

18 kwietnia br. odbyło się otwarcie kolejnej inwestycji Grupy Adamed w rozwój obszaru R&D, będącej istotnym etapem pomiędzy działalnością naukową i produkcją. Obszar Pilotażowej Produkcji R&D (Pilot Plant) umożliwia prowadzenie efektywnych prac badawczo-rozwojowych nad produktami leczniczymi Grupy Adamed. Pilot Plant powstał, by szybciej i precyzyjniej odpowiadać na potrzeby pacjentów oraz wyzwania współczesnej medycyny, a w konsekwencji poprawiać bezpieczeństwo lekowe w Polsce.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.