Złoty Listek CSR Polityki dla Grupy Adamed

Złoty Listek CSR Polityki dla Grupy Adamed

Tygodnik Polityka oraz firma Deloitte po raz kolejny wyróżniły polskie firmy za ich wybitne zaangażowanie i osiągnięcia w propagowaniu społecznej odpowiedzialności biznesu. Już trzeci raz w gronie nagrodzonych znalazła się Grupa Adamed. Priorytetowe traktowanie tego obszaru w działaniach firmy zaowocowało zdobyciem w tym roku najcenniejszego lauru, jakim jest  Złoty Listek CSR Polityki za rok 2016.

W tegorocznym zestawieniu wzięło udział 111 przedsiębiorstw. Zaszczytne trofeum przyznawano na podstawie analizy ankiet na temat społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonego rozwoju, którą przeprowadzono wśród największych polskich firm. Dodatkowe wyróżnienie za umiejętność budowania partnerstwa na rzecz realizacji działań i skuteczną komunikację otrzymał projekt ADAMED SmartUP, który znalazł się na liście inicjatyw stanowiących inspirację dla innych firm ze względu na swoją tematykę lub sposób realizacji.

Czym są nagrody Listki CSR Polityki?

Listki CSR Polityki to najbardziej prestiżowe w Polsce nagrody przyznawane za osiągnięcia w tym obszarze. Każdego roku tygodnik na podstawie rozesłanych ankiet ocenia jakość społecznie odpowiedzialnych działań prowadzonych przez kilkaset największych polskich firm. Złoty Listek CSR Polityki otrzymują firmy, które opierają swoje działania na najlepszych lokalnych i globalnych praktykach oraz stosują międzynarodowe standardy. Istotnym elementem ich zarządzania jest spisany i publiczny dokument, definiujący  zasady postępowania biznesowego, a także najwyższe standardy zarządzania personelem. O efektach swoich działań informują cyklicznie w raportach, które podlegają zewnętrznej weryfikacji.

Załączniki

Pobierz wszystkie

Grupa_Adamed_Złote Listki CSR Polityki.docx

docx | 179 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Adamed z nagrodą PAIH za ekspansję zagraniczną

temu

Adamed otrzymał nagrodę Polskiej Agencji Handlu i Inwestycji (PAIH) w kategorii Ekspansja zagraniczna. Doceniono konsekwentne wzmacnianie przez Adamed pozycji na rynkach zagranicznych oraz obecność produktów na 6 kontynentach, a w szczególności inwestycję firmy w Wietnamie.  
Adamed wśród najbardziej inspirujących firm w Europie według London Stock Exchange

temu

Adamed, polska firma farmaceutyczno-biotechnologiczna, została wyróżniona w prestiżowym raporcie „1000 Companies to Inspire Europe” przygotowanym przez London Stock Exchange. Raport wskazuje rozwijające się oraz najbardziej dynamiczne małe i średnie przedsiębiorstwa w  Europie, o wysokim znaczeniu dla przyszłego wzrostu gospodarczego, innowacji i tworzenia miejsc pracy.
Jak polskie przedsiębiorstwa współpracują ze środowiskiem naukowym. Nowatorskie na skalę europejską studia na Uniwersytecie Jagiellońskim.

temu

Współpraca środowisk akademickich z największymi i najbardziej innowacyjnymi polskimi firmami farmaceutycznymi jest szansą na dostarczenie sektorowi farmaceutyczno-biotechnologicznemu wysokiej jakości specjalistów. Ich umiejętności będą spójne z aktualnym zapotrzebowanie
Kolejna inwestycja Grupy Adamed w działalność badawczo-rozwojową

temu

18 kwietnia br. odbyło się otwarcie kolejnej inwestycji Grupy Adamed w rozwój obszaru R&D, będącej istotnym etapem pomiędzy działalnością naukową i produkcją. Obszar Pilotażowej Produkcji R&D (Pilot Plant) umożliwia prowadzenie efektywnych prac badawczo-rozwojowych nad produktami leczniczymi Grupy Adamed. Pilot Plant powstał, by szybciej i precyzyjniej odpowiadać na potrzeby pacjentów oraz wyzwania współczesnej medycyny, a w konsekwencji poprawiać bezpieczeństwo lekowe w Polsce.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.