Grupa Adamed na Dniach Powiatu Pabianickiego

Grupa Adamed na Dniach Powiatu Pabianickiego

Tysiące mieszkańców Pabianic i okolic bawiło się 13 maja br. świętując X jubileuszowe Dni Powiatu Pabianickiego. Gwiazdą imprezy była Celo oraz zespół Enej. Atrakcje – szczególnie dla dzieci i młodzieży – przygotowała także Grupa Adamed, sponsor imprezy i kluczowy w regionie pracodawca.

Popularnością wśród mieszkańców miasta cieszyła się zwłaszcza przygotowana przez Grupę Adamed fotobudka, z której - dzięki wcześniejszej charakteryzacji – każdy wychodził z uśmiechem i wesołym zdjęciem w ręku. Dla chętnych udostępniona została również możliwość podzielenia się zdjęciami w mediach społecznościowych.  Najmłodsi uczestnicy pikniku mogli też liczyć na drobne upominki od Grupy Adamed.

Dni Powiatu Pabianickiego to organizowana przez Starostwo Powiatowe impreza dla mieszkańców, która od dziesięciu lat co roku dostarcza rozrywki, integruje oraz pozwala wspólnie spędzić czas. W tym roku organizator, oprócz koncertów, przygotował liczne atrakcje: pokazy tańca, tory przeszkód, zjeżdżalnie, trampoliny czy górkę wspinaczkową.

Załączniki

Pobierz wszystkie

Grupa_Adamed_Dni Pabianic.docx

docx | 179 KB

Pobierz
Grupa Adamed_Dni Pabianic6.jpg

grafika | 448 KB

Pobierz
Grupa Adamed_Dni Pabianic5.jpg

grafika | 561 KB

Pobierz
Grupa Adamed_Dni Pabianic4.jpg

grafika | 602 KB

Pobierz
Grupa Adamed_Dni Pabianic3.jpg

grafika | 598 KB

Pobierz
Grupa Adamed_Dni Pabianic2.jpg

grafika | 532 KB

Pobierz
Grupa Adamed_Dni Pabianic.jpg

grafika | 549 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Adamed z nagrodą PAIH za ekspansję zagraniczną

temu

Adamed otrzymał nagrodę Polskiej Agencji Handlu i Inwestycji (PAIH) w kategorii Ekspansja zagraniczna. Doceniono konsekwentne wzmacnianie przez Adamed pozycji na rynkach zagranicznych oraz obecność produktów na 6 kontynentach, a w szczególności inwestycję firmy w Wietnamie.  
Adamed wśród najbardziej inspirujących firm w Europie według London Stock Exchange

temu

Adamed, polska firma farmaceutyczno-biotechnologiczna, została wyróżniona w prestiżowym raporcie „1000 Companies to Inspire Europe” przygotowanym przez London Stock Exchange. Raport wskazuje rozwijające się oraz najbardziej dynamiczne małe i średnie przedsiębiorstwa w  Europie, o wysokim znaczeniu dla przyszłego wzrostu gospodarczego, innowacji i tworzenia miejsc pracy.
Jak polskie przedsiębiorstwa współpracują ze środowiskiem naukowym. Nowatorskie na skalę europejską studia na Uniwersytecie Jagiellońskim.

temu

Współpraca środowisk akademickich z największymi i najbardziej innowacyjnymi polskimi firmami farmaceutycznymi jest szansą na dostarczenie sektorowi farmaceutyczno-biotechnologicznemu wysokiej jakości specjalistów. Ich umiejętności będą spójne z aktualnym zapotrzebowanie
Kolejna inwestycja Grupy Adamed w działalność badawczo-rozwojową

temu

18 kwietnia br. odbyło się otwarcie kolejnej inwestycji Grupy Adamed w rozwój obszaru R&D, będącej istotnym etapem pomiędzy działalnością naukową i produkcją. Obszar Pilotażowej Produkcji R&D (Pilot Plant) umożliwia prowadzenie efektywnych prac badawczo-rozwojowych nad produktami leczniczymi Grupy Adamed. Pilot Plant powstał, by szybciej i precyzyjniej odpowiadać na potrzeby pacjentów oraz wyzwania współczesnej medycyny, a w konsekwencji poprawiać bezpieczeństwo lekowe w Polsce.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.